O mnie

Taki tam grafik
Nazywam się Jakub Kośla, mieszkam w Poznaniu i jestem UX/graphic designerem, znaczy się projektantem graficznym jestem – kłaniam się!

Zajmuję się web i mobile designem, UI/UX, DTP oraz identyfikacją wizualną. Ale najważniejszą rzeczą, którą musisz o mnie wiedzieć jest to, że uwielbiam swoją pracę i przekłada się to na każdy projekt, którego się podejmuję.

Swoje umiejętności utrwalałem studiując grafikę projektową na WSNHiD (dzisiaj Collegium Da Vinci) w Poznaniu i pracując dla klientów z najróżniejszych branż; IT, e-commerce, organizacji pozarządowych i wielu innych. Obecnie związany jestem z barwną grupą ludzi z firmy Appchance. Robimy aplikacje, rozpędzamy start upy i czynimy cuda dla internetu i marek.

W wolnym czasie zakochuję się w nowych gatunkach muzycznych i kolekcjonuję filmy, które mógłbym oglądać godzinami. Sporą część dnia spędzam przed ekranem komputera, nie tylko dopieszczając piksele w Photoshopie czy wektory w Illustratorze, ale także szukając inspiracji i wiedzy, którymi później chętnie dzielę się na swoim blogu.

Chcesz ze mną współpracować, a może po prostu powiedzieć “cześć”? Możesz do mnie napisać korzystając z formularza kontaktowego, lub zajrzeć w jedno z kilku miejsc w sieci, w których można mnie znaleźć – przejdź do podstrony kontakt.